Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Agresivní jednání ve školním prostředí představuje pro učitele mimořádně citlivou a emočně náročnou situaci. Řada učitelů je každodenně svědky agresivního jednání mezi žáky a v některých případech jsou sami terčem agresivního jednání (ze strany žáků, rodičů či kolegů). S každou takovou situací přichází otázky: Co mám dělat? Jak se mám zachovat?

Workshop Agresivita a asertivita je zaměřený na efektivní jednání v situacích, kdy se interakce začne vyznačovat zvýšenou mírou agresivity. Agresivita je dynamickou silou, která pokud je dobře zpracována, může být silou prospěšnou, v opačném případě přináší destrukci vztahů, motivace, cílů i potenciálu.

Účastníci se seznamují se zásadními principy práce s agresivitou přicházející jak z vnějšku, tak s agresivitou vlastní. Cílem workshopu je podpořit zdravé obrané mechanismy, které máme k dispozici pro adekvátní řešení situací zapříčiněných agresivním jednáním.

Seminář je určen všem, kteří absolvovali úvodní workshop Emoční sebeobrany pro učitele.

Pro účast na semináři je třeba registrovat se s dostatečným předstihem prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

(POZOR!!! Aktuálně řešíme problém s přihlašovacím formulářem. Pokud by Vám přihlášení nefungovalo, pošlete prosím požadavek na registraci mailem na naší adresu info@emocnisebeobrana.cz. Děkujeme za pochopení a doufáme, že formulář opravíme, co nejdříve).

Registrace na Workshop

Základní informace

Datum:
20. 5. 2019
Čas:
09:00–16:00
Cena:
1200Kč

Pořadatel

Institut emoční sebeobrany
Phone:
777237073
Email:
Website:
www.emocnisebeobrana.cz

Místo konání

Kampus Hybernská
Hybernská 4
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
Website:
https://www.ff.cuni.cz/fakulta/kampus-hybernska/