Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Bez dobře nastavených hranic se lidský život stává nesnesitelným. Všímavost k vlastním limitům a nastavování adekvátních hranic lidem v našem okolí patří mezi klíčové principy zdravého života.

Mnoho pedagogů vnímá školu jako prostředí, kde soustavně čelí různým tlakům a necítí se bezpečně a pohodlně. V mnoha situacích jsou žáky, rodiči i kolegy překračovány hranice, které člověka připravují o duševní stabilitu a na jejichž zvládání je třeba vynaložit značné možností energie, které se pak nedostává tam, kde je jí třeba.

Workshop Hranice a jejich udržování je zaměřený na vědomou práci s tématem hranic coby zdrojem vnitřního pocitu bezpečí, který je pro pedagogickou práci nesmírně důležitý. Schopnost dobře nastavit si hranice a vědomě s nimi pracovat je zásadní dovedností, která současně umožňuje zachovat se žáky, rodiči, či kolegy zdravý kontakt.

Seminář je určen všem, kteří již absolvovali úvodní workshop Emoční sebeobrany pro učitele.

Kapacita semináře je omezená počtem 15 účastníků. Účastníci získají osvědčení o účasti na semináři. Seminář je akreditován MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Časová dotace semináře je 8 vyučovacích hodin a je kompatibilní se šablonami.

Pro účast na semináři je třeba registrovat se s dostatečným předstihem prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

(POZOR!!! Aktuálně řešíme problém s přihlašovacím formulářem. Pokud by Vám přihlášení nefungovalo, pošlete prosím požadavek na registraci mailem na naší adresu info@emocnisebeobrana.cz. Děkujeme za pochopení a doufáme, že formulář opravíme, co nejdříve).

Registrace na Workshop

Základní informace

Datum:
21. 10. 2019
Čas:
09:00–16:00
Cena:
1200Kč

Pořadatel

Institut emoční sebeobrany
Phone:
777787955
Email:
Website:
www.emocnisebeobrana.cz

Místo konání

Kampus Hybernská
Hybernská 4
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
Website:
https://www.ff.cuni.cz/fakulta/kampus-hybernska/